42″ Ultra Slim İnteraktif Ekran

Sincan Belediyesi için 42″ Ultra Slim İnteraktif LED Dokunmatik Ekran geliştirildi.

2011 yılında NETCAD ile ortak yürütülen proje kapsamında Belediye personeli ve Sayın Başkan Mustafa TUNA tarafından tam not alan LET INFO v2.0 etkin bir şekilde kullanılmaya devam ederken Başkanlık makamında sunum yapabilmek adına LET WALL ürünü talep edilmiştir.
LET INFO sisteminde mevcutta bulanan bütün yazılımlar bu sisteme de aktarılmıştır. Daha çok sunum paneli amacı ile kullanılacak olan interaktif ekran, Ultra Slim Bilgisayar bileşenleri ve LED monitörü sayesinde 7 cm. derinliğe sahiptir. Dual Touch dokunmatik olarak planlanan sistem, 42″ Full HD monitöre ve INTEL i5 işlemci mimarisine sahiptir. 1 adet harici görüntü kaynağının da bağlanabildiği sistem istenildiğinde TV yayınlarını da kullanıcılara aktarabilmektedir.

Let Info 42″ Dual Touch

LETVISION Belediyecilik anlamında yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Bilkent Cyberpark firmalarından NETCAD firmasının Sincan Belediyesi için daha önceden üretmiş olduğu GIS uygulamaları sağlıklı bir şekilde hayata geçirildi.

Sincan Belediyesi Başkanlık makamına yerleştirilen LET INFO DT-42 sayesinde 2 boyutlu Kent rehberi üzerinde İmar durumu, nüfus bilgileri ve bölgeye ait detay bilgiler, klavye ve mouse kullanmadan dokunmatik bir platformda gerçekleştirebiliyor. Bunun yanı sıra bilgiyi görsellik ile birleştirmek adına, resim ve video uygulamaları sayesinde günlük haberler, gazetede çıkan yazılar ve diğer resim ve videolar Başkanlık tarafınca Dual Touch olarak kontrol edilebilmektedir.

Tasarımı tamamen LETVISION tarafından gerçekleştirilen LET INFO DT- 42 ürünü daha önceden geliştirilen ürünlere artı olarak, Sincan Belediyesi Logosunu laser sistemli makinelerde üreterek logonun gövdeye işlenmesi teknolojisini de barındırmaktadır. Dahili bilgisayarı ile birlikte 8cm. gibi kısa bir çerçeveye sahip üründe kullanılan siyah parlak pleksi malzeme LETVISION tesislerinde işlenmiş ve tepeden tırnağa üretim ve montaj bu bünyede sonlandırılmıştır.