Avrupanın En teknolojik mağazası SATURN en uygun fiyata en iyi markalar ve uzman servis sloganı ile devam ettiği serüveninde bu yıl İstanbul Taksimde faaliyete alınan Demirören AVM’deki 9000 metre kare mağazasına LETVISION tarafından özel olarak tasarlanan İnteraktif ekranı konumlandırdı.

Saturn’ün basit ama mükemmel konsept politikası ışığında ve Intel sponsorluğunda LETVISION tarafından hassasiyetle tasarlanan ürün 26.08.2011 tarihinde devreye alınmıştır. 42″ 2 adet Single Touch dokunmatik ekrandan oluşan sistem 24 saate kesintisiz çalışmaya uygun yapıda tasarlanmış ek donanım olarak çıktı termal yazıcılar konumlandırılmıştır. Ultronic kameralar ile desteklenen interaktif sistemde, ekran önüne kullanıcı geldiğinde otomatik olarak özel yazılımı devreye alıyor ve kullancının dokunmatik ekran keyfi başlıyor. Yazılım aracılığı ile ayarlanabilen bir süre sonunda eğer ekrana bir kullanıcı dokunmaz ise, Intel ve Saturn’ün tanıtım filmleri devreye giriyor ve sistem bir anda dijital bilgilendirme ekranına dönüşüyor.

Yazılım olarak; müşterilere ürün katoloğu mantığında ürünleri seçtirmek yerine, müşterilere size uygun hayat tarzı hangisi tarzında 4 adımdan oluşan mini bir test sonrasında, uygun ürün grubu sunuluyor ve çıktı üretilerek müşterinin ilgili noktaya yönlendirilmesi sağlanıyor.