Hyunai 46″ Totem 

Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Hyundai otomotiv bayilerinde kullanılmak üzere 30 adet 46” İnteraktif Dikey totem ve 140 adet Teknik servis Kiosku üretimi gerçekleştirilmiştir.

İnteraktif Totem

Samsung marka ve 46”  olarak planlanan, dikey olarak kullanılan İnteraktif ekranlar Dual Touch dokunmatik ekran teknolojisi ile donatılmıştır. Endüstriyel i5 işlemcili PC sistemi kullanılan sistemlerde yüksek kaliteli ve parlak boyalı sac malzeme kullanılmıştır. Ön yüzeyi beyaz LED aydınlatmalı uygulanan ürünlerde arka kapak özel kilit mekanizması ile erişilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Hyunai Servis Kiosku

Özel konsept tasarımı ile Samsung tabletleri konumlandırdığımız ürünlerde, özel mat fırın boyalı sac malzeme hatasız Lazer kesimi ile uygulanmıştır. Tabletin Teknik servis personelinin istediği zaman elinde olması gerekliliğinden yola çıkılarak özel menteşeli kilit sistemi uygulanmıştır. Serigrafi yöntemi ile Hyundai logosunun ön gövdeye uygulandığı sistemler 140 adet olarak Tüm Türkiye’deki teknik servis hizmet noktalarına ulaştırılmıştır.

Güney Koreli yetkililerce oldukça beğenilen ürünler için Tüm Avrupa organizasyonun Türkiye’den yönetilmesine karar verilmiştir. Yapılan ön anlaşma neticesinde 2016 yılı sonuna kadar 5 farklı ülkede 1000 adetlik ürün için ön anlaşma yapılmıştır.

Hyunai Assan Üretim Kiosku

Datastar firmasının çözüm ortaklığı ile Hyundai Assan fabrikasına 41 adet Kiosk konumlandırıldı.

Ülkemizde önemli  yatırımlar yaparak Gebze’de faaliyet gösteren Hyundai Assan fabrikası üretim sahasında kullanılmak üzere 41 adet Kiosk üretilmiştir.  DKP sac malzemeden dış kabinetleri üretilen ürünlerde 19” Resistive dokunmatik kit kullanılmıştır. Trackball aksamlı Endüstriyel Metal Klavye kullanılan sistemlerde  teleskopik çekmece aparatları planlanmış bu sayede kulalnıcıların rarhatlıkla klavye aksamına erişmesi planlanmıştır. HP marka bilgisayar sistmerlinin kullanıldığı sistemlerde, barkod okuyucu ve program ile senkronize çalışabilen Led lambalar planlanmıştır.