42″ Let Info

LETVISION ve Odtü Teknokent firmalarından Piri Reis ile ortaklaşa yürütülen proje, İzmir Büyükşehir Beldiyesi için tasarlandı. Proje kapsamında kullanıcılar, İzmir Kent rehberi uygulamalarını, klavye ve mouse kullanmadan parmakları ile ekrana dokunarak gerçekleştirebiliyor. Bu sayede vatandaşlar işlemlerini hem daha hızlı hemde daha eğlenceli bir şekilde yapabilmektedir.

Tasarımı tamamen LETVISION tarafından gereçkleştirlen LET INFO 42 ürünü üzerine dijital harita uygulaması geliştirildi. Bugüne kadar yazılmış olan dijital harita uygulamalarının MULTI – TOUCH mantığına dayalı olarak geliştirilmemesi nedeni ile yine tarafımızdan mouse emülatörü yazılarak dijital harita uygulaması ile LET INFO’nun uyumu sağlandı. Bu sayede dokunmatik bir ekran üzerinde Türkiye’de multi touch olarak ilk defa bir dijital haritacılık uygulaması geliştirilmiş oldu.

42″ Let Info

LETVISION ve Odtü Teknokent firmalarından Piri Reis tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi için ortaklaşa yürütülen proje’nin bir benzeri , Bursa Büyükşehir Beldiyesi için tasarlanmıştır.

Proje kapsamında kullanıcılar, Bursa Kent rehberi uygulamalarını, klavye ve mouse kullanmadan dokunmatik ekran aracılığı ile gerçekleştirebiliyor. Bu sayede vatandaşlar işlemlerini hem daha hızlı hemde daha eğlenceli bir şekilde yapabilmektedir.

Tasarımı tamamen LETVISION tarafından gerçekleştrilen LET INFO 42 ürünü üzerine dijital harita uygulaması geliştirildi. Dokunmatik ekran sistemleri için daha Önceden LETVISION tarafından geliştirilen mouse emülatörü, dijital harita uygulaması ile entegre edilerek LET INFO ürünü uygulandı.