Letvision 2009 yılında AR-GE ofisi olarak başladığı serüvende kazandığı maddi birikimlerini ve tecrübelerini yine bu alanda harcayarak yeni ürünlerin yaratıcısı olmaya ve farklılık yaratmaya devam etmektedir.T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve KOSGEB tarafından AR-GE firması olarak tescillenmiş ve desteklenmeye layık görülmüştür. Multi Touch sistemlerin nihai kullanıcıya ulaşmasını hedefleyen projeler ile ilgili nihai ürünler başarılı bir şekilde üretilmiştir. Ülkemizde yazılım donanım entegrasyonunu efektif olarak bir baraya getirerek doğru ürünü müşterilerine sunabilen İLK ve TEK firma olan LETVISION ekibinin ortaya koymuş olduğu değerlerin tamamı TÜRK mühendislerinin ürünüdür.

İçerik yazılımı konusunda ise, dokunmatik yüzeylerde etkileşimli içerikleri sunabilmekteyiz. Tasarım ekibimizin hassasiyetle çalısıp ortaya çıkarttığı çalısmalar, yazılım ekibimiz tarafından dokunmatik platforma taşınmaktadır. Özellikle işletmelerinde fark yaratmak isteyen kurum ve kuruluşların özel talepleri doğrultusunda proje bazlı çözümler geliştiren firmamız size hassas ve sınırsız dokunma tecrübesini sunmayı hedeflemektedir.

Şirketimizin ayrıca, başarısı ve güvenilirliği dünyaca kanıtlanmış donanım bileşenleri üreticisi “INTEL” ve kusursuz çözümleri doğru platformlarda tasarlayarak kullanıcılara ulaştıran “MICROSOFT” gibi firmalar ile çözüm ortaklığı bulunmaktadır. Ar-Ge departmanımızın geliştirdiği firmalara yönelik özel çözümler, son teknoloji kullanılarak donatılmış üretim bandımızda uzman mühendislerimiz denetiminde geliştirilmektedir.

"Letvision müşteri taleplerine hızlı ve çözümcü yaklaşım tarzı ile müşterilerine kalite ve güven sunmayı amaçlar. Teknolojik ve inovatif ürünler sunarak müşterilerine birçok alternatif sunar."

− Misyonumuz

"Dokunmatik sistemler alanında son teknoloji ile donatılmış yüksek kaliteli ürünler üretip sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak."

− Vizyonumuz

"• En iyi bildiğin işi yap.
• Yaptığın işi en iyi şekilde yap.
• Kaliteye önem ver.
• İnsan kaybetme, para kaybet.
• Ülkene faydalı ol.
• Çalışanınla, omuz omuza ol.
• Dürüst ol, verdiğin sözü ne olursa olsun tut.
• Uyumlu ol, yürüdüğün yolda kimseyi dargın bırakma."

− Değerlerimiz

"Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini daimi kılmak, bir şirketin sadece bugünkü değil, gelecekteki kazanımlarının da en sağlam güvencesi. Böyle bir istikrarı sağlamak ise, ancak sağlam temeller üzerine kurulan bir organizasyon ile mümkün. LETVISION olarak ilk günden bugüne ilke edindiğimiz gibi..."

− Bize Göre