KİRALAMA

Artık İnteraktif ekranları satın almak zorunda değilsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler LETVISION’da. Kiralama yöntemi ile hem daha uygun koşullarda interaktif ekran sahibi olacaksınız hem de ihtiyacınız kadar olan sürede maksimum faydayı sağlamış olacaksınız.

Ayrıca Türkiye’de yine ilk defa LETVISION tarafından gerçekleştirilen bir ilk. 22″ Dual Touch Kiosk. Her zaman görmeye alışılan Single Touch Kiosklar yerine Dual Touch Kiosklar kiralayarak fark yaratın. Firmanıza özgün yazılımlarımız ve özel çözümlerimiz sayesinde basmakalıp teknolojileri bir kenara bırakmaya hazır olun. LETVISION Kiralık ürün gamındaki ürünler ile sizde işletmenizde fark yaratın.

KİRALIK ÜRÜNLER

• LET KIOSK

2 farklı yeni tasarım sayesinde hem değişik hem de işlevsel bir ürüne sahip olun. LET KIOSK sizin görsellerinizi, web sitenizi, kurumsal uygulamalarınızı tanıtsın veya size bir fuar ortamında eşlik etsin. Dual Touch teknolojisine sahip ekranlarda fark yaratmak size kalmış.

• LET WALL

Tamamen ergonomik bir yapıda tasarlanan LET WALL, teleskopik ayağı sayesinde şimdi daha da kullanışlı. Duvara monte edilebilen LET WALL, istenildiği taktirde monte edilen yerden sökülerek teleskopik ayak üzerine konumlandırılabilir. Bu sayede İnteraktif ekran Kiosklar gibi açılı olarak kullanılabildiği gibi yatay bir sehpa gibi de size hizmet sunabilir.

Teleskopik Ayaklı LET WALL Single Touch Dual Touch ve Multi Touch seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

• LET CAFE – LET TABLE – LET INFO

Türkiye’de Multi Touch Teknolojiler alanında TEK ve LİDER konumundaki firma kimliğini sürdüren LETVISION’ dan bir hizmet daha… Siz ekranınıza ait dokunma sayısını ve kasa yapısı seçin, LETVISION sizin için üretsin ve kiralık olarak size sunsun. 32″ – 52″ arası İNTERAKTİF ürünlerde hızlı çözümler ve etkili sunumlar hazırlamak artık çok daha basit ve gösterişli.

Talepleriniz doğrultusunda projelendirilerek hazırlanabilecek diğer İNTERAKTİK EKRAN seçenekleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

UNUTMAYIN SINGLE TOUCH değil MULTI TOUCH!